Naujienos

Nuo 2017 07 01 įsigaliojo naujasis LR Darbo kodeksas bei kiti norminiai teisės aktai, kurie įvedė nemažai naujovių darbdaviams. Plačiau skaitykite skyriuje Aktualijos.

Darbuotojų saugos ir sveikatos būklės auditas

Vadovaujantis LR Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo 11 straipsniu:

1. Darbdavio pareiga yra sudaryti darbuotojams saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas visais su darbu susijusiais aspektais. Darbuotojų pareigos saugant savo ir kitų darbuotojų sveikatą bei gyvybę, nurodytos šio Įstatymo 33 straipsnyje, neatleidžia darbdavio nuo šioje dalyje nustatytos pareigos. Darbuotojų saugos ir sveikatos priemonės finansuojamos darbdavio lėšomis.

2. Darbdaviui atstovaujantis asmuo siekdamas įgyvendinti darbdavio pareigą organizuoja prevencinių priemonių (techninių, medicinos, teisinių, organizacinių ir kitų), skirtų nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų prevencijai, įgyvendinimą, nustatydamas įmonėje šių priemonių įgyvendinimo ir kontrolės tvarką, paskirdamas darbdavio įgaliotus asmenis ir duodamas jiems konkrečius pavedimus įgyvendinti prevencines priemones.

Kad užtikrinti visus darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimus, juridinio asmens vadovas turi skirti pakankamai dėmesio šiai sričiai, turėti nemažai darbuotojų saugos ir sveikatos žinių bei skirti daug brangaus laiko.

Norėdami padėti Jums - kviečiame pasinaudoti mūsų paslauga - darbuotojų saugos ir sveikatos būklės auditas ir su mūsų specialistų pagalba įgyvendinsite visus darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimus. Kaina sutartinė.

AKCIJA!!!

Miltelių gesintuvas, 6 kg, skirtas gesinti A, B, C tipo gaisrus ir veikiančius elektros prietaisus iki 1000 V, puikiai tinkantis tiek namams, tiek ir verslo subjektams, su GALIOJANČIA PATIKRA METAMS - TIK 25,00 Eur / 1 vnt.